10 Bin Koruma Memuru Alımları 2013 Başvuru Şartları

bakan muammer güler 10 bin koruma memuru alımları, koruma memuru maaşı, 10 bin koruma memuru ne zaman alınacak, 10 bin koruma memuru kpss ile mi alınacak, 10 bin koruma memuru alımları, 10 bin koruma memuru başvurusu 2013

Özel Güvenlik Yasası kapsamında 10 bin koruma memurunun alınacağını İç İşleri Bakanı Muammer Güler bu gün açıkladı. Özlük hakları hemen hemen Polisler ile aynı olacak olan koruma memurlarının ne kadar maaş alacağı henüz belli değil. Hassas bölgeleri korumak amacıyla alınan 10 bin koruma memuru Üniversite, stadyum ve okul gibi hassas yerleri koruyacak.

Koruma Memuru

10 Bin Koruma Memuru Alımları Aranan Özellikler

Söz konusu özel korumalar, Cumhurbaşkanlığı ve Meclis gibi kurumlarda da görev alabilecekler. 28 yaş sınırının konulduğu özel korumalar, 4 ay teorik 2 ay da pratik olmak üzere 6 ay eğitim alacak. Lise ya da meslek yüksekokulu mezunları başvuru yapabilecekler.

Daha detaylı bilgi yetkiler tarafından açıklandığı gibi bu sayfada yer alacaktır. Konu Bakanlar Kurulunda görüşüldükten sonra meclise sunulacak.
Benzer Konular:


    sterk tv canlı izle, sterk tv zindi, sterk tv izle seyret, Kürt Televizyonlarına yeni bir televiz...
    newroz tv canlı izle, Newroz tv zindi, newroz tv izle seyret, İsveç'te bulunan Kürt Medya Vakfı t...
    Mezopotamya tv izle, Mezopotamya tv zindi, MMC TV ZİNDİ, Mesopotamia Music Channel (MMC) TV, Ağır...
    Roj TV izle, Roj TV Canlı, Roj TV Zindi, Roj TV, 1 Mart 2004 tarihinde yayın hayatına başladı. Av...
10 Bin Koruma Memuru Alımları 2013 Başvuru Şartları yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013