2013 Facebook Hesabı Kalıcı Silme-Kapatma Resimli Anlatım

2013 face kapatma, 2103 facebook kapatmak istiyor, kökten facebook hesabını nasıl silerim?,  

Dünyanın en büyük paylaşım sitesi olan facebook.com'da milyonları aşkın kullanıcı bulunmaktadır. Facebook.com üzerinden bir çok işlemleri yapabilmemizin yanında, bağımlılığı ön plana çıkıyor. Sizde facebook.com sitesi üyesiyseniz ve rahatsız ediliyor yada tamamen kökten silmek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ettiğiniz taktirde hesabınız facebook.com sistemi üzerinden tamamen silinecektir.

facebook kapatma, face kapatma, facebook hesap silme, facebook hesabi silme, facebook kapatmak, facebook hesap silme 2013, facebook hesap kapatma 2013

Facebook Logosu

2013 Facebook Hesabı Kalıcı Silme Kapatma Resimli Anlatım

Kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapın ve ardından hesabımı kapat linkine tıklayın ve gelen sayfada yukarıdaki resimde de görüleceği üzere “Gönder” butonuna tıklayın. Ardından sizden şifrenizi isteyen ve güvenlik numarasını yazmanızı isteyen bir sayfa gelecek. Buradaki işlemi de yapmanızın ardından artık Facebook Hesabınızı Kapatma işleminiz tamamlanmış ve eklenen her şeyi geri getirilemeyecek şekilde silmiş olacaksınız. Ama yine de eskisi gibi 14 günlük bir limitin konulmuş olduğunu bu sürede de hesabınıza giriş yapmadığınızda tamamen silineceğini unutmayalım.

Artık Facebook‘u illet olarak gören ve kendisinden tamamen kurtulmak isteyen kullanıcılar bu şekilde bu illetten kurtularak rahatlamanın hazzına varabilirler. Ancak bu imkan olmadan önce bu imkanı kullanmk cazip geliyordu, şimdi imkan verildiğinden dolayı hesap kapatma işlemi cazip gelmeyerek hesabını silmek isteyenlerin öyle çok da fazla olacağını düşünmüyoruz. Ama ben bir kaç güne kadar bunu uygulayarak facebook hesabını kapatacak kişilerden biri olacağım.

Facebook Hesabınıza giriş yaptıktan sonra aşağıdaki linki tıklayarak Hesabınızı tamamen silebilirsiniz

Facebook Hesabınızı Kapatmak için Tıklayın

2013 Facebook Hesabı Kalıcı Silme-Kapatma Videolu Anlatım
Benzer Konular:

2013 Facebook Hesabı Kalıcı Silme-Kapatma Resimli Anlatım yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013