2013 Model Yeni Renault Clio 4 Araba Özellikleri, Fiyatı ve Resimleri

2013 Model Yeni Renault Clio 4 Araba Özellikleri, 2013 Yeni Renault Clio 4 Araba Fiyatı, 2013 Model Yeni Renault Clio 4 Araba Resimleri,  

Fransa’nın en büyük otomobil şirketlerinden biri olan Renault, 2013 yılı için çıkaracağı Yeni Renault Clio 4 modelinin fotoğrafı internette dolaşmaya başladı,. Leftlanenews tarafından yayınlanan bu fotoğrafın yeni nesil Renault Clio’ya ait olduğu ileri sürülmekte.

Fransız şirketin Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtımını gerçekleştireceği bu otomobilin tasarımı, fotoğraftan anlaşılabildiği kadarı ile geniş arka tekerlek kemerleri ve köşeli stopları farkedilmekte.

Araç için dizel ve benzinli motor seçenekleri düşünülmekte. Yeni teknolojinin kullanılacağı motorda üç silindirli 0,9 litre hacimli güç ünitesi bulunacak ve bu ünite 91 PS güç üretebilecek.

Clio 4 Dış Tasarım Videosu Clio 4 İç Tasarım Videosu; R-Link Sistem Videosu Clio 4 Resimleri [gallery columns="4"] yeni renault clio, clio 4 fiyatı, yeni clio 4, yeni clio 4 özellikleri, yeni clio fiyat, 2013 yeni clio 4Benzer Konular:

2013 Model Yeni Renault Clio 4 Araba Özellikleri, Fiyatı ve Resimleri yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013