Atalay Demirci “Biz İnsanoğluyuz” Final Şiiri Sözleri

atalay demirci biz insanoğluyuz şiiri, atalay demirci final şiiri dinle, atalay demirci final de okuduğu şiir biz insanoğluyuz sözleri,  

Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin 2013 yılı şampiyonu Atalay Demirci gösterdiği performans ile şimdiden ünlüler arasına girmeyi başardı. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında yaptığı gösteriler ile hemen hemen herkesin gönlünde taht kuran Demirci, okuduğu şiirler ile de gönüllere taht kurmayı başardı. Yetenek Sizsiniz Türkiye Final akşamı okuduğu şiir herkes tarafından beğenildi. Bizde bu yazımızı Atalay Demirci'nin okuduğu şiire ayırdık.

Atalay Demirci Resim Galerisi

Atalay Demirci "Biz İnsanoğluyuz" Sözleri

Ne istediğimizi bilmeyiz çoğu zaman Babanın tabutunu taşırken anlarız kıymetini Sevgiliyi elden gidene kadar sevemeyiz Mutluluk dibimizdedir kör olur göremeyiz. Biz insanoğluyuz! Rüyaya dosttan daha fazla inanırız. Bardak kırar gibi kalp kırar, Doğruluk gün gibi ortadayken Yalanı arar bulmak için, kıvranırız. Biz insanoğluyuz! Gerçekten seveni neredeyse döveriz. Eğer kaçarsa nefret eden mutlaka yetişiriz, Derdi varsa birinin en uzağından gider, İyi gününde ondan daha fazla güleriz. Biz insanoğluyuz. Anayı ölümüne yakın hatırlarız. Paraya her şeyden daha fazla aşığız. Ümitlerimiz daha yeşermeden koparır, Sevgimizi gösteremez, herkesten sakınırız. Biz insanoğluyuz! Kötünün niyetini iyinin şefkatini, Ecel kapıyı çalana kadar anlayamayız. Yardımı her şeyden çok bekler Küfrü ağızdan asla atmayız. Biz insanoğluyuz! Rahatlığın en yücesi hep hayalimiz. Darlıktan ders almak en zor isimiz. Burnumuz vikipedi kanasa isyan eder, Kuru ekmek zeytine şükredemeyiz. Çünkü biz insanoğluyuz.

Atalay Demirci "Biz İnsanoğluyuz" Şiiri Dinle
Benzer Konular:

Atalay Demirci “Biz İnsanoğluyuz” Final Şiiri Sözleri yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013