Avea Kamu 500 Dk 19 TL 1000 Dk 29 TL Tarife Kampanyası

Avea Kamu Tarife Kampanyası, Avea Kamu 500 Dk 19 TL kampanyası, 1000 Dk 29 TL Tarife Kampanyası,   Bu yazımızda AVEA GSM operatörünün kullanıcılarına sunmuş olduğu Kamu 500 dh 19 TL ile 1000 dk 29 TL tarifesi hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Tarifeler yeni aktivasyona, Numara Taşınabilirliği ile gelişe ve mevcut tarifelerden geçişe açıktır.

Tarifelerden, yeni aktivasyon, Numara Taşınabilirliği ile geliş ve faturasız tarifelerden geçiş işlemlerinde Kurum kimliği ibraz etmek koşulu olmadan

Tarifelerden, bireysel faturalı tarifelerden geçiş işleminde Kurum kimliği ibraz etmek koşuluyla özel sağlık ve eğitim kurumu çalışanları, noterler, muhtarlar, avukatlar, kamu kuruluşlarında çalışan sözleşmeli/geçici personel ve işçiler de dahil olmak üzere tüm kamu hizmetlileri ve emeklileri ile Polis Akademisi ve TSK öğrencileri, Türk Eczacıları Birliği üyeleri, gaziler, şehit yakınları ve Sarı Basın Kartı sahipleri faydalanabilir.

Tarifelere kayıt ve geçiş işlemleri Avea Bayileri, Avea Müşteri Hizmetleri ve SMS kanalı aracılığıyla yapılabilir.

Tarifelerden yararlanan aboneler kendi adlarına 5 adet hat alma hakkına sahiptir. Kamu hattı olan abonelerin mevcut hatları bu limite dahildir.

Tarifeler kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar, yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır.

Fatura dönemi içinde kullanılmayan dakikalar bir sonraki fatura dönemine devretmez, başka bir hatta transfer edilemez.

Diğer bütün Avea Kamu tarifelerindeki aboneler de bu tarifelerdeki aboneleri kendi tarifelerinin grup içi fiyatından arayabilirler.

Faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla bu tarifelere yapılacak kayıtlarda, abonenin üzerindeki diğer indirimler iptal olur.

Tarifeler kapsamındaki ilk 6 ay boyunca, indirimli tarife ücretinin yansıtılacağı fatura dönemi tamamlanmadan, mevcut diğer faturalı ya da faturasız tarifelere geçiş yapan, hattını iptal eden, numarasını diğer operatörlere taşıyan müşterilerin ilgili fatura dönemindeki aylık ücretleri tarifede kaldıkları gün sayısına oranlı olarak indirimsiz ücret üzerinden hesaplanır.

lk 6 ay indirimli aylık ücret uygulamasından her bir hat, her bir tarife için yalnızca 1 kez yararlanabilir.

Avea Süper Kamu Küçük Paket:

Tarife aylık ücreti, numara taşıma ve yeni abonelikte ilk 6 fatura dönemi boyunca 19 TL, sonrasında 25 TL; faturasız ve faturalı hatlardan tarife değişiminde ilk fatura döneminden itibaren 25 TL'dir. Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.

Her fatura döneminde yurt içi her yöne 500 dakika ücretsiz görüşülebilmektedir.

09 Mayıs 2011 tarihi sonrası numarasını diğer operatöre taşıyıp, sonrasında tekrar Avea'ya taşıyarak tarifeye kayıt olan müşteriler için aylık ücret 25 TL'dir.

Avea Süper Kamu:

Tarife aylık ücreti, numara taşıma, yeni abonelik ve faturasız hatlardan tarife değişiminde ilk 6 fatura dönemi boyunca 29 TL, sonrasında 35 TL; faturalı hatlardan tarife değişiminde ilk fatura döneminden itibaren 35 TL'dir. Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.

Her fatura döneminde yurt içi her yöne 1.000 dakika ücretsiz görüşülebilmektedir.

27 Ocak 2011 tarihi sonrası numarasını diğer operatöre taşıyıp, sonrasında tekrar Avea'ya taşıyarak tarifeye kayıt olan müşteriler için aylık ücret 35 TL'dir.

Tarifeye 05 Temmuz 2011 tarihinden önce kayıt olmuş müşterilerimizin aylık ücretlerinde değişiklik yapılmamıştır. Bu müşterilerimiz için tarifeye kayıt oldukları tarihte geçerli olan ücretlendirme koşulları uygulanmaya devam edilecektir.

Avea Kamu Tarifesi Abonelik için gerekli belgeler

Tarifelere, yeni aktivasyon, Numara Taşınabilirliği ile geliş ve faturasız tarifelerden geçiş işlemleri ile abone olacak bireysel müşteriler için;

1 adet nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi fotokopisi

1 adet adlarına düzenlenmiş güncel fatura

Bayide okunup imzalanabilen abonelik sözleşmesi veya numara taşıma talep formu.

Avea Tarifelere, Avea bireysel faturalı tarifelerden geçiş işlemi ile abone olacak Kamu çalışanları ve emeklileri için;

Kamu çalışanları ile özel sağlık ve eğitim kurumlarında çalışanlardan; kurum kimliği veya onama formu

Kamu emeklilerinden; emekli tanıtım kartı veya henüz kartı yoksa son çalıştığı kurumdan emekli olduğuna dair belge

Noterlerden; noterde çalıştığını gösterir belge

Muhtarlardan; muhtar kimlik kartı

Baroya kayıtlı avukatlardan; avukat kimlik belgesi

Polis Akademisi ve TSK Öğrencilerinden; Polis Akademisi/TSK öğrenci kimlik kartı veya öğrenci belgesi

Türk Eczacıları Birliği üyelerinden; Türk Eczacıları Birliği üye kartı

Gazilerden; gazi serbest dolaşım kartı veya emekli sandığı tanıtım kartı

Şehit yakınlarından; şehit yakınlığı belgesi veya emekli sandığı tanıtım kartı

Sarı Basın Kartlı çalışanlardan; Sarı Basın Kartı

Avea Kamu Tarife Ücretlendirme

Süper Kamu Küçük Paket Süper Kamu
Aylık ücret 19 TL 29 TL
Her yöne ücretsiz görüşme süresi 500 dk 1.000 dk
Ücretsiz süre bittikten sonra 29 Kr / Dakika 29 Kr / Dakika
SMS 41,5 Kr / SMS 41,5 Kr

Süper Kamu Küçük Paket aylık ücreti, numara taşıma ve yeni abonelikte ilk 6 fatura dönemi boyunca 19 TL, sonrasında 25 TL; faturasız ve faturalı hatlardan tarife değişiminde ve 09.05.2011 tarihi sonrası Avea'nın faturalı ya da faturasız tarifelerinden numarasını diğer operatör yönüne taşıyan, sonrasında tekrar Avea'ya taşıyarak tarifeye kaydolan müşterilerimiz için 25 TL'dir.

Süper Kamu aylık ücreti, numara taşıma, yeni abonelik ve faturasız hatlardan tarife değişiminde ilk 6 fatura dönemi boyunca 29 TL, sonrasında 35 TL; faturalı hatlardan tarife değişiminde ve 27.01.2011 tarihi sonrası Avea'nın faturalı ya da faturasız tarifelerinden numarasını diğer operatör yönüne taşıyan, sonrasında tekrar Avea'ya taşıyarak tarifeye kaydolan müşterilerimiz için 35 TL'dir.
Benzer Konular:

Avea Kamu 500 Dk 19 TL 1000 Dk 29 TL Tarife Kampanyası yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013