Benim İçin Üzülme Deniz Üstünde Fener Şarkı Sözleri Dinle

Selçuk Balcı Deniz Üstünde Fener Şarkı Sözleri, Benim İçin Üzülme Yeni Bölümde Çalan Şarkılar, Benim İçin Üzülme 12. Bölüm Şarkıları,  

Yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül'ün yaptığı Benim İçin Üzülme dizisinin 12. Bölümü ATV ekranlarında seyircisi ile buluştu. Oldukça hüzünlü geçen bölümde Buke memleketine döndü ve Dünya sanki Niyazi'nin başına yıkıldı. Dizinin yeni bölümünde yine Selçuk Balcının parçalarına yer verildi. Benim İçin Üzülme dizisi 12. Bölüm de çalan Deniz Üstünde Fener şarkısının hem sözlerine hemde videosuna www.trwikipedia.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Benim için Üzülme Dizi Kapağı

Benim İçin Üzülme Deniz Üstünde Fener Şarkı Sözleri Dinle

Deniz üstünde fener bir yanar bir de söner. Deniz üstünde fener bir yanar bir de söner. Bu gaybana sevdaluk ne yana olsa döner. Bu gaybana sevdaluk kırk tarafa da döner. Gel kaçalum sevduğum dağlarin arkasindan. Yandum da eleceğum bu yurek yarasindan. Gel kaçalum sevduğum dağlarin arkasindan. Yandum da eleceğum bu yurek yarasindan. Duman gelur dereden kapatur daği taşi. Duman gelur dereden kapatur daği taşi. Sevduğumun yuzinden durmaz gözumun yaşi. Sevduğumun yuzinden durmaz gözumun yaşi.

Selçuk Balcı - Deniz Üstünde Fener Dinle
Benzer Konular:

Benim İçin Üzülme Deniz Üstünde Fener Şarkı Sözleri Dinle yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013