Benim İçin Üzülme Sen Yarim İdun Şarkı Sözleri Dinle

Benim İçin Üzülme Dizi Müzikleri, Benim İçin Üzülme Yasemin Yıldız Sen Yarim İdun, Benim İçin Üzülme Sen Benum İdun,  

Benim için Üzülme dizisinin 12. bölümünde Buke Niyazi'yi bırakım memleketine döndüğünde çalan söz vermiştuk ölümüne sen benum idun diye başlayan şarkı herkes tarafından oldukça beğenildi. Yasemin Yıldız'ın seslendirdiği Sen Yarim İdun parçasının hem şarkı sözlerine hemde videosuna sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Benim için Üzülme Dizi Kapağı

Benim İçin Üzülme Sen Yarim İdun Şarkı Sözleri Dinle

sen gülüm idun , sevduğum idun , söz vermiştuk ölümüne sen benum idun.! alnumuza yazildi yar bu kara yazi söz vermiştuk tutamaduk biz sözumüzü. bedduam olsun beni hiç unutmayasun ölene kadar sevduğum yarsız kalasun unutamam artık seni hep seveyrum senun içun senun içun yar öleyrum.. sen yarim idun , sevdalim idun vikipedi, ölesiye sevdum seni her şeyum idun.. kader böyle ayirdi bak yollarimizi ne yapalum kuramaduk yar yuvamuzi görüyorum bu aşk beni senide yakar ayrı düştük seninle yar sonsuza kadar o güzel gözlerine doyamayirum. artık yeter senin içun ağlamayirum o güzel gözlerine doyamayorum. her şey bitti senin içun ağlamayirum.

Yasemin Yıldız - Sen Yarim İdun Şarkısı Dinle
Benzer Konular:

Benim İçin Üzülme Sen Yarim İdun Şarkı Sözleri Dinle yazısına ait etiketler : , ,
Benim İçin Üzülme Sen Yarim İdun Şarkı Sözleri Dinle yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013