Cem Yıldız Dizi Müzikleri – Dizi Şarkıları Sözleri Sözü

Cem Yıldız Şarkı Sözleri, Cem Yıldız Şarkıları, Cem Yıldız Dizi Şarkıları ve Sözleri,  

Biyografisini burada paylaştığımız sanatçı Cem Yıldız'ın bir çok dizide dinlediğiniz ve tutkuyla bağlandığınız bir çok parçanın söz ve müziği kendisine aittir. Cem Yıldız'ın söz ve müziği kendisine ait dizi müzikleri bu sayfada.

Cem Yıldız Fotoğrafları

Cem Yıldız - Yarım Bıraktın

Yarım bıraktın,yarsız bıraktın beni yalnız degil ıssız bıraktın yarım bıraktın,yarsız bıraktın beni yalnız degil ıssız bıraktın bugün ölsemde geçer zaman geçmeyecek artık ellerim kesik,bedenim kesik yarım kalmış bir yüregim artık.. yarım bıraktın,yarsız bıraktın beni yalnız degil ıssız bıraktın

Cem Yıldız - Sevdakarım Ben

Bilmem neyi söyler içimdeki sesler belki gazellerde saklı nefesler öyle sevmişim ki yazmışım çoktan seni söylemeye şarkılar yetmez günah mı dediniz günahkarım ben sevda mı dediniz sevdakarım ben(2x) bilinmez dillerde yazılmış adın ben seni okudum kimseler bilmez bir yangın çıkarsa yaksam zamanı seninle yanmaya bir ömür yetmez günah mı dediniz günahkarım ben sevda mı dediniz sevdakarım ben(2x) (deli mi dediniz sizi dinlemem)

Cem Yıldız - İmkansız Aşk

Gecenin en siyahında dönülmez yollardayım köşeyi dönsem ölüm düz gitsem hayat gölgeler içindeyim sen imkânsızsın sensizlik imkânsız aşk imkânsız çemberin en dışındayım en çıkmaz sokaktayım çığlık atsam sessiz sussam yine çaresiz gölgeler içindeyim sen imkânsızsın sensizlik imkânsız aşk imkânsız

Cem Yıldız - Sevme Derler Bana

Sevme derler bana aklına bir türkü gelir, düşer yollara gidersin. bir çiçeksin rengarenksin, sen dalında ne güzelsin. sevme derler bana sevme sevince çok üşüyorsun ama senin kalbin sıcak yüreğimi yakıyosun. yağmur yağsa üzerine, sırılsıklam ıslanırım. rüzgar değse tenlerine, çocuk gibi kıskanırım. sevme derler bana sevme sevince kayboluyorsun karanlık da kaybolsanda sen hep benim oluyorsun .

Cem Yıldız - Mutluluk Yalnız Rüya

Alıcı kuşlar gibi sebebimiz bu sevda yitik gülüne aşkın mutluluk yalnız rüya olmaz olur şey değil sevda bize yar değil yüreğim yangın yeri yanar durur köz değil neye yara çok sevmek zorlu aşk bizimkisi ölüm değil ayıran yaşamın ta kendisi.. olmaz olur şey değil sevda bize yar değil yüreğim yangın yeri yanar durur köz değil

Cem Yıldız - Gizli

Bir melek girdi düşüme dedi gizliyim gizliyim sordum niyetin en diye dedi gizliyim gizliyim dedim benim gövdem ağaç dalımdaki kuşlar gizli yüreğime dokunma hiç kovanda arılar gizli dedim yoksa felekmisin dedi gizliyim gizliyim dedim bu dünyada yoksun dedi gizliyim gizliyim dedim aşk sazın çalarım tellerinde sırlar gizli yolumu bana öğretme yolarımda yollar gizliBenzer Konular:

Cem Yıldız Dizi Müzikleri – Dizi Şarkıları Sözleri Sözü yazısına ait etiketler : , ,
Cem Yıldız Dizi Müzikleri – Dizi Şarkıları Sözleri Sözü yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013