Çetinkaya İş Başvuru Formu İşçi Eleman Personel Alımları

Çetinkaya İş Başvuru Formu, Çetinkaya İş Başvurusu Yap, Çetinkaya İşçi Eleman Personel Alımları,  

Çetinkaya, 1957 yılından beridir Türkiye genelinde "Ailenizin Alışveriş Merkezi" sloganı ile hizmet vermektedir. Çetinkaya iş istihdamını yükseltmek için ülke genelinde mağazalarına eleman alımları yapacak. Sizde böyle prestijli bir iş yerinde çalışmak isterseniz internet üzerinden başvuru formunu doldurup göndermeniz yeterli olacaktır.

Cetinkaya Alisveris Merkezi

Çetinkaya İş Başvurusu

Çetinkaya Şirkeri hakkında kısa bilgi;

İlk mağazasını Adana'da açan Çetinkaya, şimdiler de Türkiye'nin en büyük Alışveriş mağazaları arasında yerini almaktadır. Ekonomik fiyatlarla müşterilerine hizmet veren Çatinkaya mağazalarında sattığı ürünlerin imalatını kendi fabrikalarında üretimini yapıyor. vikipedi Günümüzde 2 adet gömlek fabrikası, 100′ yakın, Çetinkaya’ya bağlı üretim yapan konfeksiyon fabrikası ile üretimini sürdürüyor. Çetinkaya Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Elazığ, Antep, Malatya, Mersin, Trabzon ve İstanbul’da bulunan çok sayıda mağazalarında vatandaşların hazır giyimin yanı sıra gıda, elektronik, kozmetik, tekstil vb. birçok ihtiyacını karşılamaktadır.

Çetinkaya bünyesinde yaklaşık 6.000 kişi işçi çalıştırmaktadır. Çetinkaya Türkiye geneli mağazalarına çeşitli bölümlere işçi personel alımları yapacak.

Çetinkaya Hangi alanlara İşçi Alımları Yapacak;

Satış Danışmanı, Kasiyer, Mağaza sorumlusu, Mağaza Müdürü, Bölüm Şefi, Depo elemanı, Muhasebe Elemanı, Stilist, Modelist, model makineci, E-ticaret Sorumlusu, Aşçı, Cafe Servis Elemanları

Çetinkaya Giyim San. Tic. A.Ş. İş İlanları
Benzer Konular:

Çetinkaya İş Başvuru Formu İşçi Eleman Personel Alımları yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013