Dünyanın En Pahalı Köpeği Tibet Mastifi Özellikleri Fiyatı

1 milyon dolarlık köpek, dünyanın en pahalı köpeği, dünyanın en güçlü köpeği, tibet mastiff özellikleri, tibet mastiff fiyatı

Piyasa değeri tam 1 milyon dolar olan bu köpek cinsi görenlerini hem şaşırtıyor, hemde korkutuyor. 

Duruşu ile bir aslanı anımsatan tibetan mastiff cinsi köpek beslenecek gibi gözükmese de oldukça zor bulunan ve az bulunan bir cins köpeğidir. tibetan mastiff özellikleri ; büyük ve güçlü bir köpek cinsidir. Kulakları v şeklinde aşağı doğru sarkıktır. Boyun ve baş kısmı oldukça büyüktür. Vücutları diğer köpek cinslerine göre oldukça ayırt edici özelliklere sahiptir. Boyun ve baş kısmındaki tüyleri kabarık bir şekildedir. Genellikle siyah, kahverengi, gri renktedirler.

Tibet Mastifi, Amerika Birleşik Devletinde bir zenginlik göstergesi olma özelliği taşıyor. Bu köpeklerin fiyatı 1 milyon dolar değerinde olabilmektedir.

tibet-mastifi-7 tibet-mastifi-2 tibet-mastifi-5 tibet-mastifi-4 tibet-mastifi-3 tibet-mastifi-1 tibet-mastifi-8 tibet-mastifi-6Benzer Konular:

Dünyanın En Pahalı Köpeği Tibet Mastifi Özellikleri Fiyatı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013