Düyanın En Küçük Elektrikli Otomobili Volpe ve Resimleri

En Küçük Araba Resimleri,

Elektrikli Araba Resimleri,

Volpe Resimleri,

Zagato’nun tasarladığı dünyanın en küçük elektrikli otomobili olan Volpe, bir metre genişliğinde, 1.5 metre yüksekliğinde, ağırlığı ise sadece 350 kilogram. Volpe’yi bu özellikleri sayesinde asansöre bindirip üst kata çıkarmak ve masanın yanına park etmek bile mümkün. Ancak Volpe’yle uzun mesafe yolculuk yapmak mümkün değil. Çünkü saatte en fazla 48 kilometreye ulaşabiliyor. Dahası bagaj koyacak yeri de yok.

Volpe, Bugatti ve Lotus markalarının eski sahibi olan İtalyan Romano Artioli’nin imzasını taşıyor. Park etmiş iki aracın arasına rahatlıkla da sığabilen Volpe, büyük şehirlerdeki trafik sorunlarına da çözümolabilecek.

Volpe Başkan Yardımcısı Isabella Artioli, “Volpe şehir içinde trafikte zaman kaybetmeden, park yeri aramadan rahat rahat dolaşmak isteyen herkes için” diye konuştu. Volpe’nin önümüzdeki yıl başlarında Avrupa’da piyasaya sürüleceği ve yaklaşık fiyatının 7000 euro olacağı belirtildi.

Düyanın En Küçük Otomobili 01

Düyanın En Küçük Otomobili 02

Düyanın En Küçük Otomobili 03

Düyanın En Küçük Otomobili 04

Düyanın En Küçük Otomobili 05
Benzer Konular:

Düyanın En Küçük Elektrikli Otomobili Volpe ve Resimleri yazısına ait etiketler : , , ,
Düyanın En Küçük Elektrikli Otomobili Volpe ve Resimleri yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013