Ev Telefonunu Cep Telefonuna Yönlendirme

Kimden : Zuhal Cevap Aradığı Soru : Ev telefonumu cep telefonuma yönlendirmek istiyorum. Nasıl yapacam yardımcı olurmusunuz ? Cevap:

Evden ayrıldığınızda telefonunuza gelecek aramaları gittiğiniz yerdeki bir telefona veya cep telefonunuza yönlendirilmesini istiyorsanız bu servisi kullanabilirsiniz. Ekstra bir ücret alınmayan servisi kullanmak için ev telefonunuzdan *21*Yönlendirmek İstediğiniz Telefon Numarası#’yi tuşlamanız yeterli.

Yönlendirmeyi iptal etmek için #21#’yi tuşlamalısınız.

Telefonu belirli aramalara kilitleme: Ev telefonunuzu şehirler arası, milletler arası veya 900’lü hatlar gibi telefonlara karşı kısıtlayabilirsiniz. Bunun için dört haneli şifreye ihtiyacınız var. Bu şifreyi servisi kullanırken kendiniz belirliyorsunuz. Servisi kullanmak için *33*Şifreniz*Kapama Tipi#’yi tuşlamanız yeterlidir. Servisi iptal etmek için #33*Şifreniz#’yi tuşlamalısınız.

Kapama Tipleri 

Acil kodlar hariç tüm yapılan aramalara kapalı 1 Şehir içi aramalara açık, diğer aramalara kapalı 2 Şehir içi ve şehirler arası aramalara açık, milletlerarası, 900 ve mobil aramalara kapalı 3 Şehir içi, şehirler arası, milletlerarası aramalara açık, 900 ve mobil aramalara kapalı 4 Şehir içi, şehirler arası, milletlerarası ve mobil aramalara açık, 900’lü aramalara kapalı 5 Şehir içi, şehirler arası ve mobil aramalara açık, milletlerarası ve 900’lü aramalara kapalı 6 Şehir içi, şehirler arası, milletlerarası ve 900’lü aramalara açık, mobil aramalara kapalı 7 Şehir içi, şehirler arası, 900’lü aramalara açık, milletlerarası ve mobil aramalara kapalı 8 Şehir içi, şehirler arası, 900’lü ve mobil aramalara açık, milletlerarası aramalara kapalı 9
Benzer Konular:

Ev Telefonunu Cep Telefonuna Yönlendirme yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013