Facebook Giriş E-Posta Adresimi Hatırlamıyorum

Facebook E-posta adresimi hatırlamıyorum,

face mail adresimi hatırlamıyorum,

facebook giriş mail adresimi hatırlamıyorum,

Facebook giriş yaparken mail adresini unutanlar için aşağıdaki maddeler halinde yazılan yazıyı iyice okumaları halinde facebook hesabına tekrar giriş yapabilirler.

Facebook’a giriş yapmak için kullandığım e-posta adresini hatırlamıyorum.

  1. Bir kullanıcı adı kaydettirdiyseniz, kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak giriş yapmayı deneyin. Kullanıcı adı, kişiselleştirilmiş Facebook internet adresinizdir ve profilinizi görüntülediğinizde tarayıcınızın adres çubuğunda http://www.facebook.com/ kısmından sonra görünür. Giriş yaptıktan sonra, giriş yaparken kullandığınız e-posta adresini bulmak için Hesap sayfasının Ayarlar sekmesine gidin.
  2. Cep telefonu numaranızı ve şifrenizi kullanarak giriş yapmayı deneyin. Hesabınızda onaylanmış bir cep telefonu numaranız varsa, cep telefonu numaranız ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Cep telefonu numaranızı girerken, ülke kodunu eklediğinizden ve öndeki sıfırları ve sembolleri kaldırdığınızdan emin olun.
  3. Şifre yenileme sayfasında hesabınızı bulmayı deneyin. İpucu: Hesabınızı seçeneklerden biriyle bulamazsanız, hesabınızı bulmak için diğer seçenekleri kullanmayı deneyin.
  4. Facebook arkadaşlarınızın birinden profilinize bakıp hesabınızda kayıtlı e-posta adresini size göndermesini isteyin.
    • Bunu yapmak için, arkadaşınızdan Profil sayfanızdaki “Bilgiler” sekmesine tıklamasını ve “İletişim Bilgileri” kısmına inmesini isteyin.
    • Bu bilgiyi aldıktan sonra, o e-posta adresiyle giriş yapmayı deneyin.
  5. Yukarıda belirtilen adımları izlediyseniz ve hesabınıza hala erişemiyorsanız, buraya tıklayın.Benzer Konular:

Facebook Giriş E-Posta Adresimi Hatırlamıyorum yazısına ait etiketler : , ,
Facebook Giriş E-Posta Adresimi Hatırlamıyorum yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013