Facebook Zaman Tüneli Kapatma – TimelineRemove.com

Facebook Zaman Tüneli Kapatma,

TimelineRemove.com,

Facebook Zaman Tünelinden Çıkmak,

Facebook zaman tüneline geçti geçeli birçok kişi şikayet edip duruyor. Normal şartlarda zaman tünelinden kurtulmak gibi bir durumda söz konusu değil artık. Ancak buna rağmen facebook zaman tünelindeninternet tarayıcınız sayesinde kurtulabilirsiniz. Yöntemimizde işlem sırasına göre uyguladığınızda sorun yaşamadan başarılı sonuçlar alacaksınız. Facebook zaman tünelini nasıl kaldırabilirsiniz şimdi sırasıyla önce bu konuyu anlatayım.

1-www.timelineremove.com/ linkine tıklıyorsunuz.

2-DOWNLOAD – SELECT YOUR BROWSER (VERSION 0.7.2 ) yazan kısımdaki internet tarayıcınız ne ise onu seçiyorsunuz. Şuan için Mozilla firefox, Google Chrome, Safari ve İnternet Explorer Desteği mevcut.

3-Karşınıza çıkacak uyarılarda mozilla ve chrome için izin ver yada yükleyi, internet explorer için kaydet yada aç seçeneğini kullanarak eklentiyi tarayıcınıza yükleyin.

4-Eklenti kurulduktan sonra facebook hesabınız açık ise tarayıcınızı kapatıp tekrar açtığınızda facebookhesabınızın eskisi gibi göründüğünü göreceksiniz.

Not: Bu işlemi yaptıktan sonra facebook timeline tamamen silinmeyecektir. Sadece kullandığınız tarayıcı üzerinde eski sistemde görünecek ama hiç bir sorun olmaksızın eski düzende kullanmaya devam edebileceksiniz.
Benzer Konular:

Facebook Zaman Tüneli Kapatma – TimelineRemove.com yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013