Fenerbahçe Altyapı Seçmeleri 2013-2014 Yılı Ne Zaman Yapılacak?

Fenerbahçe Altyapı Seçmeleri Başvuru Formu, Fenerbahçe Altyapı Seçmeleri Başvuru Şartları, FB Altyapı Seçmeleri Ne Zaman Başlıyor 2013-2014,  

Boşuna dememişler ya topçu olacaksın, yada popçu. Ülkemiz de futbolcuların aldığı maaşlar ve yaşadıkları hayat bir çok insanın hayallerini süslüyor. Ülkemizde genelde altyapı ya son zamanlarda önem verilmeye başladı. Avrupa takımları altyapıdan yetişen gençlere daha çok önem veriyor. Dediğimiz gibi ülkemizde son zamanlarda altyapıya önem verilmeye başladı. Fenerbahçe Spor Kulübü'de Türkiye'nin bir çok ilinde altyapı seçmeleri yapmaya başladı.

Sizde oynadığınız futbola güveniyorsanız Fenerbahçe altyapısının seçmelerine katılabilir ve ileride büyük bir futbolcu olabilirsiniz.

Fenerbahçe Altyapı Seçmeleri

Fenerbahçe Altyapı Seçmeleri 2013-2014 Yılı Ne Zaman Yapılacak?

Fenerbahçe altyapı seçmeleri için bu sene 1996-2003 yılları arasında doğmuş çocuklar başvuru yapabilecek.

Fenerbahçe altyapı seçmeleri her sene olduğu gibi 2013 yılında da oldukça fazla kişinin rağbet göstermesi bekleniyor. Fenerbahçe altyapı seçmeleri için antrenörler bir oyuncuyu belki 3-4 kez seçmelere katılması için çağırabiliyor. Uzun gözlemlerden sonra ince eleyip sık dokuyarak geleceğin futbolcuları için seçimler tamamlanıyor.

Altyapı seçmelerinde hangi faktörler önemli?

Fenerbahçe altyapı seçmeleri için fizik , kıvraklık, çeviklik ve topla ilişkiniz oldukça önem arz ediyor. Fizik dediğimizde ise boy ve kilonun bir futbolcu için orantılı olması kast ediliyor.

Fenerbahçe Altyapı Seçmeleri Ne Zaman?

Fenerbahçe altyapı seçmeleri 2013 yılında istanbul'da 23-24 haziran 2013 tarihlerinde yapılması planlanıyor. Ankara, İzmir, Bursa, Adana gibi bir çok ilimizde de gerçekleştirilen Fenerbahçe altyapı seçmeleri yine bu tarihleri devam eden zamanlarda yapılacak.

Fenerbahçe Altyapı İletişim Bilgileri;
  • Telefon: 0216 - 542 92 92
  • Faks: 0216 - 542 92 99
  • e-mail: fbaltyapi@fenerbahce.orgBenzer Konular:

Fenerbahçe Altyapı Seçmeleri 2013-2014 Yılı Ne Zaman Yapılacak? yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013