Gamze Özçelik Kimdir? Nereli Kaç Yaşında Boyu

Gamze Özçelik kim, Gamze Özçelik biyografi, Gamze Özçelik fotoları,  

Oyunculuğu yanı sıra güzelliği ile de sürekli ön plana çıkan Gamze hanım Kanal D, ekranlarında yayınlanacak olan Fatih dizisinde Çiçek Hatun karakterini canlandıracağını öğrendik ve Gamze Özçelik'i merak edenler için kimdir? nerelidir?, kaç yaşında, boyu vs.. gibi bilgileri paylaşacağız.

Murathan Pektaş adından bir çocuğu bulunan Gazem Özçelik, 26 Ağustos 1982 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 1,74 m boyundadır. Üniversite eğitimin Bilgi Üniversitesinde tamamladı.

Katılıdığı güzellik yarışmalarında dereceye giren Gamze Özçelik; 1999 yılında Elite Model Look Ipek güzeli, 2000 yılında da düzenlenen Miss Turkey  yarışmasında 2. oldu. Ama podyum hayatı kısa sürdü. Çünkü onun isteği oyunculuk üzerine tanınmasıydı. Nitekim isteği oldu ve ilk olarak Popstar yarışmasının sunuculuğunu yaparak başladı.

Resimlerle Gamze Özçelik'i tanıyalım;

Gamze Özçelik Resimleri Gamze Özçelik Fotoğrafları Gamze Özçelik Resim Galerisi Gamze Özçelik Fotoğraf Galerisi

Asıl ününü Arka Sokaklar adlı dizi de Zeynep Komser'i canlandırarak kazandı. Şuana kadar bir film projesinde rol alan Zeynep hanım bir çok dizide de rol aldı.

Rol aldığı Film; Hırsız Var,

Rol aldığı diziler; Eyvah Kızım Büyüdü, Cinler ve Periler, Tatlı Hayat, Serseri, Düşler ve Gerçekler, Savcının Karısı, Arka Sokaklar, Canan, Fatih Dizisi

Sunuculuğunu yaptığı programlar; Popstar,  Buzda Dans, Türkstar
Benzer Konular:

Gamze Özçelik Kimdir? Nereli Kaç Yaşında Boyu yazısına ait etiketler :
Gamze Özçelik Kimdir? Nereli Kaç Yaşında Boyu yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013