Hadise Nasıl Zayıfladı – Hadise Şeyda Çoşkun Diyeti

Hadise Nasıl Kilo Verdi, Hadisenin Yaptığı Diyet, Hadise Nasıl Zayıfladı,  

Ünlü şarkıcı Hadise 1.5 ayda 13 kilo verdi. Şeyda Coşkun'un diyetisyenliğini yaptığı Hadise 13 kilo zayıfladı. Peki Hadise nasıl zayıfladı, hangi diyeti yapıyor? Bu soruların cevabını sizlerle paylaşacağız.

Hadise nasıl zayıfladığı hakkında bir bilgi söylememesine rağmen Şeyda Çoşkun Hadise'nin nasıl zayıfladığı hakkında bilgiler verdi. Hadise hangi sebze ve meyveleri tüketiyor. Hadise zayıflama formülü

Hadise Nasıl Zayıfladı

Her gün sabah 06.30′da uyanıp yürüyüşe çıkıyor ve pilates yapıyor. Hadise’ye her gün farklı bir kahvaltı yaptırdığını anlatan Coşkun “Bir sabah yulaf yiyor, diğer gün ise omlet.  Ya da bir diğer gün peynirli kahvaltı yapıyor. Ama aynı anda hem peynir, hem yulaf vermiyorum. Karbonhidrat ile proteini çok karıştırmıyorum. Bol bol sebze yemeği yediriyorum. Yanında mutlaka yoğurdu oluyor. Mesela bir sabah yulaf yiyorsa, öğlen sebze yemeği ve yanında yoğurt, akşam da ızgara etini yiyor. Ara öğünlerde ise ayran ve bitki çayları veriyorum” dedi.
Benzer Konular:

Hadise Nasıl Zayıfladı – Hadise Şeyda Çoşkun Diyeti yazısına ait etiketler : , , ,
Hadise Nasıl Zayıfladı – Hadise Şeyda Çoşkun Diyeti yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013