[2 Feb 2018 | Comments Off ]

E-okul veli bilgilendirme sistemi anneler ve babaların işlerini kolaylaştırmak için hazırlanan elektronik sistemdir.
E-okul veli bilgilendirme sistemi ile artık anneler ve babalar MEB”in e-okul internet sitesinden çocuklarının ders notlarını, devamsızlıklarını, haftalık ders programlarını öğrenebilirler.
Okul yöneticileri ya da öğretmenler tarafından size ulaştırmak istenilen duyurular yer almaktadır. Bireysel bazda ya da toplu duyurular;
Ders …

Devamını oku »
[1 Dec 2017 | 1 Yorum ]

E-Okul sistemine giriş yapabilmek için aşagıda bulunan E-Okul ve Veli Bilgilendirme Sistemi Online İşlem Ekranı bölümünden giriş kodu, kullanıcı adı ve okul şifrenizi yazınız.
Okul öncesi ve ilköğretim okullarında uygulanmasına 2007-2008 eğitim öğretimyılı başında geçilen proje ile; okul öncesi ve ilköğretim öğrencilerinin bütün işlemlerinin elektronik ortamda yapılmaya başlanılmasıyla, öğrencilerle ilgili (kimlik, adres, veli, not, puan, devam-devamsızlık, …

Devamını oku »
[30 Nov 2017 | Comments Off ]

Lütfen Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü’ne ait aşağıdaki bağlantıya tıklayararak açılan sayfada “TC Kimlik No Sorgulama Formu”nu Nüfus Cüzdanınızdaki bilgilerle birebir aynı doldurunuz ve aşağıda belirtilen web sitesinden ulaşabilirsiniz..
https://tckimlik.nvi.gov.tr/

Devamını oku »
[30 Nov 2017 | Comments Off ]

E-devlet yada e-Türkiye şifresi ile SSK ( Sosyal Sigortalar Kurumu ) Hizmet Dökümü sorgulama ve prim günleri öğrenme sistemleri SGK bünyesi altında Sigorta iş günleri takibi yapılmaktaydı.
Son dönemle birlikte bu olay Turkiye.gov.tr adresinde hizmet veren ve e-devlet şifresi ile kişiye özel sorgulama web ekranlarına dönüştü. E-devlet şifrenizi size en yakın Postane merkez şubelerinden alınabilmektedir.
Size özel …

Devamını oku »
[29 Nov 2017 | 1 Yorum ]

Edevlet Kapısı sitesi Tüm kamu hizmetlerine Tek bir noktadan Erişim İmkanı Sunar.
E devlet ile hayatınızı kolaylaştıracak bilgilere daha kolay ulaşmanın yolu e devlet kapısından geçer.
e-Devlet Kapısı hizmeti, kamu hizmetleri konusunda bilgilendirme amaçlı “Vatandaş, iş ve Devlet” sayfaları, elektronik hizmetler için Kurulmuştur.
Kapı’nın amacı kamu hizmetlerini vatandaşlara, işletmelere, kamu kurumlarina bilgi ve iletişim teknolojileriyle etkin ve verimli …

Devamını oku »
[29 Nov 2017 | Comments Off ]

SSK Gün Sorgulaması yapabilmek için PTT den alınmış e-devlet şifrenizle; SSK Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü, SSK Gün Sorgulama, SSK Maaş Sorgulama ve SSK Emekli Maaşı sorgulamalarını rahatlıkla yapabilirsiniz.
SSK Gün Sorgulama e-devlet üzerinden yapılabilmektedir.
Kişisel bilgilerin korunması kapsamında sorgulama işlemlerinin tek merkezden hızlı ve güvenli bir şekilde yürütülebilmesi için 1 Kasım 2010 tarihi itibariyle işlemleri …

Devamını oku »
[28 Nov 2017 | Comments Off ]

E-devlet şifresi en az 8 izmir escort karakterden oluşmalıdır. Belirtilen karakterler harf ve rakam ile karışık olmalıdır. PTT’lerin vermiş olduğu şifreyi www.turiye.gov.tr adresinden girdikten sonra yeni şifrenizi belirlemeniz gerekmektedir.

Devamını oku »
[12 May 2016 | Comments Off ]

ARAÇ  SORGULAMA
Turkiye.gov.tr online olarak araç sorgulama imkanı sunmaktadır. Aracın plaka numarasını girerek araç marka, model, sahip belge tarihi, tescil birimi, renk, cinsi, çalıntı olup olmadığı, hak mahrumiyeti bulunup bulunmadığı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Araç sorgulama için bu sayfaya bakınız. Araç plaka sorgulaması hizmetinden yararlanmak için en yakın PTT şubesine gidip, TC Kimlik No’nuzu bildirerek, 1 …

Devamını oku »
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013