[28 Jan 2018 | Comments Off ]

Kimden : Halil
Cevap Aradığı Soru : Selamlar.. %100 çalışan yasak sitelere giriş yapabileceğim program hangisi?
Cevap :
Kapalı ve sansüre hergün yeni siteler eklenmekte. Tabi bu sitelere birçok girme yolu var. Bunlardan bazıları aşağıda linki verilen programları indirip bilgisayarınıza kurarak yapabilirsiniz.
Makat Programı İndir
 
Hotspot Shield İndir
 
UltraSurf 11.04 İNDİR

Devamını oku »
[19 Jan 2018 | Comments Off ]

Kimden : Doğan
Cevap Aradığı Soru : Turkcell hat kullanıyorum. Ne yaptım sa internete bağlanamadım telefonumdan. Bana yardımcı olursanız sevinirim.
Cevap :
Mobil İnternet ile her an her yerde cep telefonunuzdan internete bağlanarak gazete okuyabilir, bankacılık işlemlerinizi yapabilir ya da e-postalarınızı kontrol edebilirsiniz.
Mobil internet keyfini cebinizde yaşamak için, turkcell-im internet servisini kullanabilirsiniz.
Bilgisayarınızdan yaşadığınız internet deneyimini turkcell-im internet ile cep telefonunuzdan da yaşayabilirsiniz. Google, Facebook, Yahoo!Go, Mynet, Garanti gibi …

Devamını oku »
[12 Jan 2018 | Comments Off ]

Kimden: Hazal
Cevap Aradığı Soru : Bilgisayarımda windows vista sistemi yüklü, dns ayarlarını değiştirmek istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olurmusunuz?

Cevap: 
Windows Vista Kurulu Bilgisayarlarda DNS Ayarını Değiştirmek için aşağıdaki adımları uygulayın. Adımları uyguladıktan sonra yasaklı tüm sitelere giriş yapabilirsiniz.
Windows Vista İçin Dns Ayarları
1-Denetim Masası>>>Ağ bağlantıları
Ağ bağlantılarına sağ tıklıyoruz ve özellikler sekmesine geliyoruz.

2-Yada …

Devamını oku »
[16 Sep 2017 | 2 Yorum ]

Kimden : Bünyamin
Cevap Aradığı Soru : Selamlar, bilgisayarımın dns ayarlarını değiştirmeden mahkeme kararı ile yasaklanmış sitelere nasıl girebilirim. Bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz. ?
Cevap:
Dns ayarınızı değiştirmeden yasaklanmış sitelere girmeniz mümkün. Size bu konuda yardımcı olacak;
www.vtunnel.com
www.ktunnel.com
adreslerini öneriyoruz.
 

Devamını oku »
[15 Sep 2017 | 1 Yorum ]

Kimden : Cihat
Cevap Aradığı Soru :Bilgisayarımın işletim sistemi Windows SP3, bilgisayarımı her açtığımda bozuk dll olduğu uyarısı alıyorum. En son googlede arayıp o bozuk dosyanın yenisini indirdim. Fakat indirdiğim yerde eskisi ile değiştirin diyordu. İndirdiğim sitede nereye atacam bunu dememe rağmen cevap alamadım. Bana Bu konuda yardımcı olurmusunuz lütfen.
Cevap :
Windows’da …

Devamını oku »
[7 Sep 2017 | 10 Yorum ]

Kimden : Reşat
Cevap Aradığı Soru : Pes 2012 bilgisayarıma yüklemeye çalıştığımda d3dx9_30.dll hatası alıyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.
Cevap :
Pes kurulumunda karşılaşılan d3dx9_30.dll file missing or invalid yani d3dx9_30.dll dosyası sisteminizde yüklü değil yada eksik hatasını çözmek için aşağıda ekte verilmiş olan dosyayı windows kullanıcıları windows dizini hangi diskte kurulu windows/system32 klasörü içerisine …

Devamını oku »
[21 May 2017 | Comments Off ]

Kimden : Murat
Cevap Aradığı Soru : Evime yeni telefon aldım. Çok kullanışlı bir telefon mesaj atma özelliği var ama ben bir türlü beceremedim. Bana bu konuda yardımcı olurmusunuz.
Cevap :
SMS atarken il içinde sadece 7 rakamlı telefon numarası, şehirlerarası gönderimde ise (0) + şehirler arası alan kodu (3 rakam) + telefon numarası ( …

Devamını oku »
[21 May 2017 | Comments Off ]

Kimden : Zuhal
Cevap Aradığı Soru : Ev telefonumu cep telefonuma yönlendirmek istiyorum. Nasıl yapacam yardımcı olurmusunuz ?
Cevap:
Evden ayrıldığınızda telefonunuza gelecek aramaları gittiğiniz yerdeki bir telefona veya cep telefonunuza yönlendirilmesini istiyorsanız bu servisi kullanabilirsiniz. Ekstra bir ücret alınmayan servisi kullanmak için ev telefonunuzdan *21*Yönlendirmek İstediğiniz Telefon Numarası#’yi tuşlamanız yeterli.
Yönlendirmeyi iptal etmek için #21#’yi …

Devamını oku »
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013