[16 Sep 2017 | 2 Yorum ]

Kimden : Bünyamin
Cevap Aradığı Soru : Selamlar, bilgisayarımın dns ayarlarını değiştirmeden mahkeme kararı ile yasaklanmış sitelere nasıl girebilirim. Bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz. ?
Cevap:
Dns ayarınızı değiştirmeden yasaklanmış sitelere girmeniz mümkün. Size bu konuda yardımcı olacak;
www.vtunnel.com
www.ktunnel.com
adreslerini öneriyoruz.
 

Devamını oku »
[15 Sep 2017 | 1 Yorum ]

Kimden : Cihat
Cevap Aradığı Soru :Bilgisayarımın işletim sistemi Windows SP3, bilgisayarımı her açtığımda bozuk dll olduğu uyarısı alıyorum. En son googlede arayıp o bozuk dosyanın yenisini indirdim. Fakat indirdiğim yerde eskisi ile değiştirin diyordu. İndirdiğim sitede nereye atacam bunu dememe rağmen cevap alamadım. Bana Bu konuda yardımcı olurmusunuz lütfen.
Cevap :
Windows’da …

Devamını oku »
[7 Sep 2017 | 10 Yorum ]

Kimden : Reşat
Cevap Aradığı Soru : Pes 2012 bilgisayarıma yüklemeye çalıştığımda d3dx9_30.dll hatası alıyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.
Cevap :
Pes kurulumunda karşılaşılan d3dx9_30.dll file missing or invalid yani d3dx9_30.dll dosyası sisteminizde yüklü değil yada eksik hatasını çözmek için aşağıda ekte verilmiş olan dosyayı windows kullanıcıları windows dizini hangi diskte kurulu windows/system32 klasörü içerisine …

Devamını oku »
[21 May 2017 | Comments Off ]

Kimden : Murat
Cevap Aradığı Soru : Evime yeni telefon aldım. Çok kullanışlı bir telefon mesaj atma özelliği var ama ben bir türlü beceremedim. Bana bu konuda yardımcı olurmusunuz.
Cevap :
SMS atarken il içinde sadece 7 rakamlı telefon numarası, şehirlerarası gönderimde ise (0) + şehirler arası alan kodu (3 rakam) + telefon numarası ( …

Devamını oku »
[21 May 2017 | Comments Off ]

Kimden : Zuhal
Cevap Aradığı Soru : Ev telefonumu cep telefonuma yönlendirmek istiyorum. Nasıl yapacam yardımcı olurmusunuz ?
Cevap:
Evden ayrıldığınızda telefonunuza gelecek aramaları gittiğiniz yerdeki bir telefona veya cep telefonunuza yönlendirilmesini istiyorsanız bu servisi kullanabilirsiniz. Ekstra bir ücret alınmayan servisi kullanmak için ev telefonunuzdan *21*Yönlendirmek İstediğiniz Telefon Numarası#’yi tuşlamanız yeterli.
Yönlendirmeyi iptal etmek için #21#’yi …

Devamını oku »
[29 Apr 2017 | 4 Yorum ]

Kimden : Ahmet
Cevap aradığı soru : Android telefonumda yasaklı sitelere nasıl girebilirm ?
Cevap:
Yasaklı sitelere girmek için kullanılan DNS Değiştirme metodunu Android işletim sistemli telefonlarda Google Public DNS ayarları için adım adım görerek uygulayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Devamını oku »
[28 Apr 2017 | Comments Off ]

Kimden: Mustafa
Cevap aradığı soru :Pin kodumu unuttum bana yardımcı olun lütfen…
Cevap :
* Online İşlem Şifresine sahip iseniz, giriş yapıp kartı bloke edin. Size puk bilgileri soracaktır. Puk bilgilerini girdikten sonra yeni pin kodu isteyecektir sizden.
* Başkasının Tel’inden Müşteri Hizmetlerini arayarak gerekli bilgileri verdikten sonra size yardımcı olacaklardır.
GSM Operatörünüze Göre Müşteri Hizmetleri
Turkcell …

Devamını oku »
[12 Mar 2016 | 1 Yorum ]

İstenmeyen tüyler, cildinizde sizin için hoş olmayan bir görünüme neden olur. Bu tüyler bir de yüzünüzde olursa, sizin için büyük bir çile halini alabilir. Bu durumda, yüzdeki istenmeyen tüylerden kurtulmanın formüllerini aramaya başlarsınız. Birçok farklı kişiden, birçok farklı formül duyabilirsiniz. Ancak doğal yollar arasında oldukça etkili bir formül var ki, …

Devamını oku »
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013