[20 Jun 2017 | Comments Off ]

Windows 8de çoklu msn yapma,
Windows 8 çoklu msn nasıl yapılır,
Windows8 çoklu msn yapma,

Microsoft’un yeni çıkardığı Windows 8‘de çoklu msn yapma.
Başlat > Çalıştır (Window Tuşu + R) yaptıktan sonra; karşımıza çıkan ekrana “regedit” yazıyoruz.
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows LiveMessenger konumuna gelin.
Sağ tarafta herhangi boş bir alanda sağ tıklayın ve MultipleInstances adında bir DWORD değeri oluşturun.
Yeni oluşturduğunuz MultipleInstances …

Devamını oku »
[20 Jun 2017 | Comments Off ]

Windows 8 Açılış ekranı resmi,
Windows 8 açılış ekranı nasıl,
Win 8 Açılış ekranı hakkında bilgi,

Windows 8‘in boot ekranı artık hem Metro arayüzünde, hem de dokunmatik!
Windows 8′in en önemli özelliklerinden bir tanesi, 7 saniye gibi kısa bir sürede açılabilmesi. Windows 8, kayan BIOS metinlerini de üretici logosuyla değiştirerek tarihe karıştırıyor.
Microsoft, logonun Windows …

Devamını oku »
[19 Jun 2017 | Comments Off ]

Win 8 internette sörf yapmak,
Windows 8 Facebook ,
Facebook on Windows 8,

Windows 8‘de Facebook Kullanımı Videolu Anlatım
Yeni işletim sistemine alışmak zaman alacak gibi. Daha önceki xp, vista, win 7 işletim sistemlerinde kulllanım oldukça basitti. Win 8 işletim sistemi ile değişen arayüz sayesinde internette dolaşmak için alışmak lazım gibi sisteme. En çok …

Devamını oku »
[19 Jun 2017 | Comments Off ]

windows 8 kopyala yapıştır,
win8 kopyalama işlemi nasıl yapılır,
Windows 8 işletim sistemi copy paste,

Windows 8 sistemde kopyalamada bir takım yenilikler getirilmiştir.
Bu yenilikler altta resimde görüldüğü gibi gösterilmiştir.
1.Daha önceden her kopyalama işlemi için ayrı bir pencere çıkarken şimdi birden fazla kopyalamalar tek bir pencerede görüntüleniyor.
2.Kopyalama işlemi yeşil alanda hareketli bir grafik halinde …

Devamını oku »
[18 Jun 2017 | 2 Yorum ]

Win8 dns değiştirme,
windows 8 yasaklı sitelere giriş,
windows 8 dns ayarları,

Windows 8 Yasaklı Sitelere Girme (DNS değiştirme)
Bildiğiniz gibi Windows 8 ingilizce olarak çıktı ve birçok şey farklı.Windows 7 kullanmaya alışanlar Windows 8 kullanırken zorlanabilir.Türkçesi ve kararlı sürümü çıkana kadar Dns değiştirip yasaklı sitelere girelim.
Sağ alt köşedeki ağ icon’una sağ tıklayıp ‘Open Network and Sharing Center‘ ı seçin.
[reklam]

Açılan pencerede …

Devamını oku »
[18 Jun 2017 | Comments Off ]

win8 arka plan resmi değiştirme,
windows 8de masaüstü resmi değiştirme,
windows 8 masaüstü arka plan resmi değişme,
Masaüstünüzün arka planı (duvar kağıdı olarak da adlandırılır) kişisel koleksiyonunuzdan dijital bir resim veya Windows’la birlikte gelen bir resim olabilir.
Ayrıca masaüstünüzün arka planı için bir renk seçebilir veya arka plan resminizi çerçevelendirmek için bir renk kullanabilirsiniz.
Windows 8 Wallpapers, …

Devamını oku »
[17 Jun 2017 | Comments Off ]

Windows 8 Wallpapers,
Win 8 Masaüstü Duvar Kağıtları,
Windows 8 3D Masaüstü Resimleri,

Microsoft’un yeni ürettiği işletim sistemi windows 8 i tanıttı.windows 8 için masaüstü resimleri tanıtıldığı gibi internet sitelerinde dolaşmaya başladı. Bizde sizler için en güzel windows 8 orjinal masaüstü resimlerini bir araya toparladık.
Resimlerin Tam Boyutuna ulaşmak için resime tıklayın.

windows 8 wallpapers, windows …

Devamını oku »
[6 Aug 2015 | Comments Off ]

Windows 8 İçin Bilgisayar Özellikleri,
Windows 8 Sistem Gereksinimi,
 Windows 8 En Düşük Sistem Gereksinimi,

Microsoft, Windows 8‘in sistem gereksinimleri konusundaki hedeflerini yapım sürecinin anlatıldığı blogunda yayınladı. Windows 7′den 8′e geçim süreci sorunsuz olacak gibi gözüküyor.

Microsoft, yoğun bir şekilde yazılımlarını değiştirmekle uğraşıyor. Windows 8′in dışında Microsoft Office ve Xbox 360′ın yazılımı da Metro …

Devamını oku »
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013