Korkmaz Reklamındaki Şarkının Adı Ne?

Şu sıralar televizyonda dolaşırken sıkça rastladığımız Korkmaz reklamlarında dikkatimizi çeken bir detay da, reklamda çalan o muhteşem, dinlendirici şarkı. Siz de internette gün boyu bu şarkıyı aradıysanız, doğru yerdesiniz. İlk olarak Korkmaz düdüklü tencere reklamında karşımıza çıkan şarkı , Ben Cocks'un seslendirdiği So Cold şarkısı. Şarkının nakarat kısmının kullanıldığı reklamı dinlemeye doyamıyorsanız, bu şarkıyı internetten indirmeyi deneyebilirsiniz. İşte o muhteşem Korkmaz reklamındaki şarkı sözleri ise şöyle: TRWikipedia korkmaz-reklamindaki-sarki

Oh,you can hear me cry See my dreams all die From where you're standing On your own. It's so quiet here And I feel so cold This house no longer Feels like home.

Oh,when you told me you'd leave I felt like I couldn't breath My aching body fell to the floor Then I called you at home You said that you weren't alone I should've known better Now it hurts much more. You caused my heart to bleed and You still owe me a reason I can't figure out why... Why I'm alone and freezing While you're in the bed that she's inBenzer Konular:

Korkmaz Reklamındaki Şarkının Adı Ne? yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013