Kuzey Güney Dizisi Günahkarsın Hayat Gibi Şarkısı Dinle Sözleri

Kuzey Güney Dizi Müzikleri, Kuzey Güney Hayat Gibi Şarkı Sözleri Dinle, Kuzey Güney Günahkarsın Hayat Gibi Şarkı Sözü,  

Kuzey Güney dizisinin yeni bölümü izleyicileri ile buluştu. Oldukça ilgi ile izlenilen dizi de söylenen parçarlarda ayrı bir beğeni toplamaya başlıyor. Kuzey Güney dizisinin yeni bölümünde söylenen Günahkarsın Hayat Gibi şarkısı beni çok etkiledi ve siz değerli trwikipedia.com takipçileri ile paylaşmak istedim. İyi dinlemeler

Kuzey Güney

Kuzey Güney Dizisi Günahkarsın Hayat Gibi Şarkı Sözleri

Sanki elimi hiç bırakmamışsın gibi Yokluğunda kendi kendime inandım dayandım Sanki kötü sonlu hiç hikaye yokmuş gibi Sonumuzun iyi biteceğini varsaydım... Yalandı Havalar da soğuk gidiyor Bu aralar üşürsün sen bilirim Aman dikkat et aklına yazları getir Ne olur ara sıra haberdar et pencerelerde bekletme Hayatına elbet biri girecek mutlu ol onu ihmal etme Ne olur ara sıra haberdar et pencerelerde bekletme Hayatına elbet biri girecek mutlu ol onu ihmal etme Acımasızsın isyankârsın vefasızsın riyakârsın Hem günahsız hem günahkârsın hayat gibi Acımasızsın isyankârsın vefasızsın riyakârsın Hem günahsız hem günahkârsın hayat gibi Hayat gibi... Sanki elimi hiç bırakmamışsın gibi Yokluğunda kendi kendime inandım dayandım Sanki kötü sonlu hiç hikaye yokmuş gibi Sonumuzun iyi biteceğini varsaydım... Yalandı Havalar da soğuk gidiyor www.trwikipedia.com Bu aralar üşürsün sen bilirim Aman dikkat et aklına yazları getir Ne olur ara sıra haberdar et pencerelerde bekletme Hayatına elbet biri girecek mutlu ol onu ihmal etme Ne olur ara sıra haberdar et pencerelerde bekletme Hayatına elbet biri girecek mutlu ol onu ihmal etme Acımasızsın isyankârsın vefasızsın riyakârsın Hem günahsız hem vikipedi günahkârsın hayat gibi Acımasızsın isyankârsın vefasızsın riyakârsın Hem günahsız hem günahkârsın hayat gibi Hayat gibi... Acımasızsın isyankârsın vefasızsın riyakârsın Hem günahsız hem günahkârsın hayat gibi Acımasızsın isyankârsın vefasızsın riyakârsın Hem günahsız hem günahkârsın hayat gibi Hayat gibi... Hayat gibi Söz - Müzik: Çağın Bodur Şarkıyı Dinlemek için burayı tıklamanız yeterli olacaktır.Benzer Konular:

Kuzey Güney Dizisi Günahkarsın Hayat Gibi Şarkısı Dinle Sözleri yazısına ait etiketler : , ,
Kuzey Güney Dizisi Günahkarsın Hayat Gibi Şarkısı Dinle Sözleri yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013