Masaüstü arka planını (duvar kağıdı) değiştirme

win8 arka plan resmi değiştirme,

windows 8de masaüstü resmi değiştirme,

windows 8 masaüstü arka plan resmi değişme,

Masaüstünüzün arka planı (duvar kağıdı olarak da adlandırılır) kişisel koleksiyonunuzdan dijital bir resim veya Windows'la birlikte gelen bir resim olabilir.

Ayrıca masaüstünüzün arka planı için bir renk seçebilir veya arka plan resminizi çerçevelendirmek için bir renk kullanabilirsiniz.

Windows 8 Wallpapers, Masaüstü Duvar Kağıtları

Masaüstü arka planını değiştirmek için:

  1. Başlat düğmesi, Denetim Masası, Görünüm ve Kişiselleştirme, Kişiselleştirmeve ardından Masaüstü Arka Planı'nı tıklatarak Masaüstü Arka Planı'nı açın.
  2. Masaüstünüzün arka planı için istediğiniz resmi veya rengi tıklatın.Kullanmak istediğiniz resim masaüstü arka plan resimleri listesinde yoksa, diğer kategorileri görüntülemek için Resim konumundaki alt oku tıklatın veya resmi bilgisayarınızda aramak için Gözat'ı tıklatın. İstediğiniz resmi bulduğunuzda çift tıklatın. Bu resim, masaüstünüzün arka planı olur ve masaüstü arka planı listesinde görüntülenir.
  3. Bilgisayarınızın diğer konumlarındaki fotoğrafları arama
  4. Resim nasıl konumlandırılmalı'nın altında, resmi ekranı kaplayacak, ortalanacak veya döşenecek şekilde ayarlayın ve ardından Tamam'ı tıklatın.

Not

Ortalanmış bir resmi masaüstünüzün arka planı olarak seçerseniz, resminizi çerçevelendirmek için bir renk arka planına da sahip olabilirsiniz. Resim nasıl konumlandırılmalı'nın altında Arka plan rengini değiştir'i tıklatın, bir rengi tıklatın ve ardından Tamam'ı tıklatın.

İpucu

Herhangi bir resmi (veya görüntülemekte olduğunuz resmi) sağ tıklatıp, sonra da Masaüstü Arka Planı Olarak Ayarla'yı tıklatarak, söz konusu resmin bilgisayarınızın masaüstü arka planında depolanmasını sağlayabilirsiniz.

Bir resmi masaüstü arka planı olarak ayarlamanın resmi Bir fotoğrafı masaüstü arka planı olarak ayarlamak için sağ tıklatın.Benzer Konular:

Masaüstü arka planını (duvar kağıdı) değiştirme yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013