O Ses Türkiye Ayda Mosharraf İsyan Şarkı Sözleri Dinle

Ayda Mosharraf İsyan Şarkısı dinle, O Ses Türkiye Ayda Mosharraf İsyan Dinle, Ayda Mosharraf Halil Sezai İsyan Şarkısı Dinle,  

Türkiye'nin en çok izlenilen ses yarışması programlarından biri olan , sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın yaptığı O Ses Türkiye yarışmasının yeni bölümü nefesleri kesti. Oldukça kaliteli seslerin olduğu yeni bölümde Ayda Mosharraf, Halil Sezai'den "İsyan" şarkısını seslendirdi ve herkesin beğenisini topladı.

Jüri üyelerinin oldukça beğendiği Ayda, söylediği şarkı ile geceye damga vurdu. Halil Sezai bile benden güzel okudu mesajı yayınlandı twitter sayfasında.

O Ses Türkiye Ayda Mosharraf

O Ses Türkiye Ayda Mosharraf İsyan Şarkı Sözleri 

Benim bu derdim Ne yağan yağmurda Ne yalancı sonbaharda Ne bomboş sokaklarda Kırılmış her yanım Kaybolur zaman saçlarında Gözlerim sokaklarda Sebebi isyan aşkım İçim yanar, içim kanar da İsyan! Geriye bir avuç yalan Beni bu derde sen attın da, gittin ya kafam hep duman

Ayda Mosharraf İsyan Şarkısı Dinle

HALİL SEZAİ: "BENDEN GÜZEL OKUDU"

'İsyan' adlı şarkının sahibi Halil Sezai'nin twitter sayfasından yazdığı yorum hayranlarını çok şaşırttı.

Sezai, “Dinledim dinledim arkadaşlar. Benden güzel okudu şarkımı Ayda. Geçmişe götürdü çok sevdim. Ağzına ruhuna sağlık..” yazarak Ayda  Mosharraf'a destek oldu.
Benzer Konular:

O Ses Türkiye Ayda Mosharraf İsyan Şarkı Sözleri Dinle yazısına ait etiketler : , ,
O Ses Türkiye Ayda Mosharraf İsyan Şarkı Sözleri Dinle yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013