Portaldosites Nasıl Silinir? Kaldırılır? Resimli Anlatım

Portaldosites Virüsü Nasıl Silinir, Portaldosites Nasıl Silinir?, Portaldosites Arama Motoru Nasıl Silinir?,  

Artık hemen hemen hangi programı yüklerseniz yükleyin bilgisayarınıza muhakkak ek bir program ile beraber yüklüyor. Programı yüklerken genelde dikkat etmeyenler ek programları beraberin kuruyor. Portaldosites arama motoru son zamanlarda bir çok kişinin huzurunu kaçırdı gibi. Bu makalemizde Portaldosites arama motorunu bilgisayarınızdan tamamen nasıl sileceğinizi sizlere anlatacağız.

Portaldosites Nasıl Silinir? Kaldırılır? Resimli Anlatım

Öncelikle Bilgisayarım/Denetim Masası/Program Ekle-Kaldır'a geliyoruz ve Unknown olan bölümü bilgisayarımızdan kaldırıyoruz.

Portaldosites Kaldırma İşlemi 1

Daha sonra bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz ve Network  Ağ Bağlantıları ve Güvenli Mod seçeneği ile bilgisayarımızı açıyoruz.

Portaldosites Kaldırma İşlemi 2

MalwareBytes Anti-Malware programı ile bilgisayarımızı tarıyoruz.

Bu işlemler ile Unknown yazılımını bilgisayarımızdan kaldırdık. Gelelim şimdi tarayıcılarımız daki Portaldosites arama motorunu kaldırmaya.

İnternet Explorer İçin;

İnternet Explorer'i sağ tıklayıp özelliklere geliyoruz ve genel ayarlardan arama bölümüne geliyoruz karşımıza çıkan pencere Portaldosites linkini siliyoruz.

Google Chrome İçin;

Google Chrome'yi açıyoruz ve Sağ üst köşede yer alan 3 çizgi işaretine tıklıyoruz ve Ayarlar sekmesine geliyoruz.

Portaldosites Kaldırma İşlemi 3

Yine açılacak olan sayfada Ayarlar Sayfası adı altında yer alan Arama Motorlarını Yönet yazına tıklıyoruz.

Portaldosites Kaldırma İşlemi 4

Aşağıdaki gibi bir pencere açılacaktır ve orada yer alan Portaldosites linkini kaldırdığımız taktirde kurtulmuş oluyoruz:)

Portaldosites Kaldırma İşlemi 5
Benzer Konular:


    Yurtiçi Kargo ile bir yere ürün gönderdiyseniz ürünün nerede olduğunu öğrenebilmek için takip numarasına ihtiyacınız var. Takip numarasını size verilen belgede bulabilirsiniz. Sağ üst köşede bulunan barkodun hemen aşağısında 12 haneli bir numara yazar. Bu numara...
    Son dönemde anne adaylarının büyük merak sardığı hamilelik yogası, acaba gerçekten de faydalı mı? İşte hamilelik yogası hakkında merak ettikleriniz. TRWikipedia Hamilelik yogası, ilk olarak bu süreçte aldığınız kiloların normal seviyede korunması ve vücudunu...
    Hepimiz günün birinde, bir yerlerde mutlaka toplum içinde konuşuruz. Bu ister bir sınıf olsun, isterseniz de bir konferans salonu. Aslında topluluk önünde konuşma konusu, konuştuğunuz kişiyle değişiklik göstermiyor. 5 kişinin önünde konuşmak da zaman zaman çok zor ...
    Yeni yıla girmeye çok az bir zaman kala, yeni yılda renklerle hayatınıza farklı bir enerji getirmeye ne dersiniz? Hangi rengin ne anlama geldiğini öğrenerek, bilinçli ve daha doğru bir hayata merhaba diyebilirsiniz. 2014 yılında kullandığınız eşyaların renklerini b...
Portaldosites Nasıl Silinir? Kaldırılır? Resimli Anlatım yazısına ait etiketler : , ,
Portaldosites Nasıl Silinir? Kaldırılır? Resimli Anlatım yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013