Skype için Hotmail Gelen Kutusu İndir Hızlı Mail Okuma

skype gelen kutusu, skype mail okuma, skype live mail indir, skype de maillleri görme

MSN'nin Skype'ye Hotmail'inde Outlook'a dönüşmesi kullanıcılar tarafından olumlu karşılanmasa da geçiş yapıldı ve artık yapacak bir şey yok. MSN hesabınız üzerinden Skype'ye bağlanarak online olarak arkadaşlarınızla sohbet etmeye ve dosya alıp vermeye devam edebilirsiniz. Ama şu var ki, önceden MSN üzerinden tek bir tıkla hotmail hesabına bağlanarak maillleri kontrol edebiliyorduk yada mail gelince MSN programı üzerinden görebiliyorduk. Ama Skype'ye geçişten sonra bu durum ortadan kalktı. Skype programı üzerinden tek tıkla maillere bakılamıyor.

Msn Skype

Alternatif seçenekleri sizlere sunarak daha rahat ve daha hızlı bir şekilde maillerinize nasıl bakabileceğinizi sizlerle paylaşacağız.

IE9 İnternet Explorer kullanıyorsanız Outlook.com'u tarayıcınızda sabitleyebilirsiniz. Yada Bing araç çubuğunu indirerek en son posta mesajlarınızı görebilirsiniz.

Son olarak benim kendimde kullandığım ve gelen yeni mailde ses bildirimi ile beni uyaran Windows Live Mail programı.
Benzer Konular:

Skype için Hotmail Gelen Kutusu İndir Hızlı Mail Okuma yazısına ait etiketler : , , ,
Skype için Hotmail Gelen Kutusu İndir Hızlı Mail Okuma yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013