Skype Mikrofon Ses Ayarları Nasıl Yapılır? Görüntülü Konuşma

Skype Sesli Konuşma Nasıl Yapılır, Skype Mikrofon Ayarları Nasıl Yapılır, Skype Mikrofon Ses Ayarları,  

Skype bilindiği gibi internet üzerinden sohbet edilecek ve görüşme yapılabilecek bir platformdur. Microsoft'un MSN'yi kapatacağını duyurması milyonlar aşkın kullanıcısını ne kadar da üzse de SKYPE ile birleşmesi bir nevi MSN hayranlarını tatmin etti gibi. Live MSN programından farklı olan SKYPE programını bilmeyenler için bir kaç ayarını sizlere göstermek istedik. Bunlardan en önemli SKYPE üzerinden sesli konuşma yaparken yaşanacak sorunlara karşılık Microfon ayarlarının nasıl yapılacağını sizlerle paylaşacağız.

Msn Skype

Skype Mikrofon Ses Ayarları Nasıl Yapılır?

Skype Programını bilgisayarınıza kurun. Kullanıcı ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra Üstte Araçlar Sekmesinin üzerine gelerek Seçenekler'i tıklıyoruz. Açılan pencerede Ses Ayarları, Görüntü Ayarları, Skype Wifi Ayarları seçenekleri çıkacak sol tarafta. Ses Ayarları seçeneğini tıklayarak Microfon Ayarlarını Otomatik Yap seçeneği işaretli değilse işaretleyip Mikrofonunuzu kontrol ediniz.
Benzer Konular:

Skype Mikrofon Ses Ayarları Nasıl Yapılır? Görüntülü Konuşma yazısına ait etiketler : , ,
Skype Mikrofon Ses Ayarları Nasıl Yapılır? Görüntülü Konuşma yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013