Turkcell Avantajlı Günlük Paketler 2012

Turkcell Avantajlı Paketler,

Turkcell Günlük Avantajlı Paketler,

Turkcell Günlük Avantajlı Kampanyalar,

Turkcell ile gün boyu bol bol konuşmak isteyenlere Avantajlı Günlük Paketler. Gün boyu konuşmak isteyen Bireysel Hazır Kartlı Turkcell’liler için yepyeni bir kampanya.

Turkcell Avantajlı Günlük Paketler 15 Aralık 2011 tarihine kadar geçerlidir.

1 TL’ye günlük Turkcell içi 75 dakika veya 1,5 TL’ye günlük Turkcell içi 100 dakika paketlerinden biri sizin olabilir.

Turkcell Avantajlı Günlük Paket’inizdeki dakikaları görüntülü konuşma da dahil olmak üzere yurt içinde Turkcell’lilerle konuşurken dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Turkcell Avantajlı Günlük Paketler Nedir?

Avantajlı Günlük Paketler, sizi Turkcell içi çok ucuza konuşturan Hazır Kartlı Turkcell’lilere özel kampanyadır .

Turkcell Avantajlı Günlük Paketlerden Kimler yararlanabilir?

Bireysel Hazır Kartlı’lar yararlanabilir. Kampanyaya son 180 günde hiç konuşma paketi almamış, son 180 günün en az 130 gününde 0-0,5 TL arası kullanım yapmış, son 180 gündür Turkcell abonesi olan Bireysel Hazır Kartlı Turkcell’liler katılabilir. Son 180 günde: hiçbir gün 2 TL`yi aşmamış iseniz: 1 TL’ye Turkcell`lilerle geçerli 75 dakika; 1 veya daha fazla gün 2 TL`yi aşmış iseniz: 1.5 TL’ye Turkcell`lilerle geçerli 100 dakika kazanabilirsiniz.

Turkcell Avantajlı Günlük Paketleri Nasıl alırım?

Size gönderilen bilgilendirme mesajına EVET yazıp cevapladığınız zaman paket bakiyesi hattınızdan düşer ve dakikalarınız aktiflenir. Katılım için gönderilen SMS ücretsizdir. 0532 757 2222 veya Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak da kampanyadan yararlanabilirsiniz. Paket dakikalarınız hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirileceksiniz.

Turkcell Avantajlı GünlükPaketler Kampanyadan yararlanma limiti var mı?

GençTarife harici tarifelerde yararlanma limiti yokur. gençTarife`den yararlanma limiti 1 TL paketi için 20.000, 1.5TL paketi için 20.000 olmak üzere toplam 40.000`dir.

1 Ağustos 2011’den itibaren gençTarife`den yararlanma limiti bir takvim ayında 1 TL paketi için 50.000, 1.5TL paketi için 50.000 olmak üzere toplam 100.000 olacaktır.




Benzer Konular:


    Türkiye'nin en çok tercih edilen GSM operatörü olma özelliğini hala elden bırakmayan Turkcell, Türkiye'nin hemen her yerde çeken tek operatörü olarak biliniyor. Bununla birlikte sms ve konuşma paketleri de diğer operatörlerden biraz daha pahalı oluyor. Ancak yine d...
    turkcell 19 tlye 500 dk 5000 sms, genç turkcell 500 dk 5000 sms 19 tl nasıl yapılır, turkcell 500 dk 5000 sms nasıl yapılır,   Türkiye'de en çok kullanıcıya sahip olan GSM operatörü TURKCELL, müşterilerini memnun edecek bir tarife ile karşımıza gel...
    ipragaz turkcell kampanyası, turkcell ipragaz şifre alma, turkcell hanımlar kulübü ipragaz,   Turkcell GSM operatörünün ev kadınlara yönelik ipragaz kampanyası hakkında detaylı bilgiler bu sayfada. Turkcell hanımlar kulübü evinize bedava ipragaz tüp ...
    Bütün Turkcell İnternet Paketleri, Turkcell Twitter İnternet Paketleri, Turkcell Facebook İnternet Paketleri   Turkcell'in şimdiye kadar kullanıcılarına sunduğu internet paketlerini sizler için bir araya toparladık. Turkcell'e ait İnternet Paketleri;...
Turkcell Avantajlı Günlük Paketler 2012 yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013