Turkcell Genç Tarifeye Nasıl Geçilir?

Turkcell Genç Tarifeye Nasıl Geçebilirim, Turkcell Genç Tarifeli Nasıl Olunur, Turkcell Genç Tarifeliye Geçiş,  

25 yaş ve altında olduğunuzu veya öğrenci olduğunuzu kanıtlayan kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport ya da öğrenci kimliği) ve nüfus müdürlüğünden kolayca alabileceğiniz Yerleşim Yeri Belgesi ya da adınıza kayıtlı son 2 aydan birine ait sabit faturanızla birlikte Turkcell İletişim Merkezleri' nden birine başvurabilirsiniz. Mevcut faturalı hattınız varsa, GENC TCKN YIL (GENC boşluk 11 HANELİ TC KİMLİK NUMARANIZ boşluk DOĞUM YILINIZ) yazıp, 2222’ye göndererek de tarifeye geçiş yapabilirsiniz.

Turkcell GençTurkcell

(Örnek: GENC 1234567891011 1985)

Kullandığım hat başkasının adına yinede Genç Turkcell'e geçiş yapabilirmiyim? Kullandığınız hat kendi üzerinize değilse bile, Turkcell İletişim Merkezleri'ne başvurarak gençTarifeli olabilirsiniz. 18 yaş altı lise öğrencilerinin kendi isimlerine hat alarak işlem yapabilmeleri için velilerinden imzalı izin almaları gerekir.

NOT:

Yeni Genç Tarife’den, 25 yaş ve altı tüm bireysel faturalı hatlar ile tüm öğrenciler yararlanabilir. Aynı TC Kimlik Numarası üzerine tek bir hat ile GençTarifeli olunur.

  genç tarifeye nasıl geçilir, genç tarifeye nasıl geçerim, turkcell genç tarife, turkcell genç tarifeli nasıl olunur, nasıl genç turkcelli olurum  Benzer Konular:

Turkcell Genç Tarifeye Nasıl Geçilir? yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013