We Are Never Ever Getting Back Together Türkçe Çeviri Sözleri

we are never ever getting back together taylor swift çeviri, taylor swift we are never ever getting back together türkçe sözleri lyrics, we are never ever getting back together türkçe,  

Taylor Swift'in seslendirdiği We Are Never Ever Getting Back Together parçasının türkçe sözlerini sizler için sitemize ekledik. Son dönemlerin en hit parçası We Are Never Ever Getting Back Together Türkçe çevirisi bu sayfada.

şarkısı, şarkı sözleri, türkçe çevirisi, türkçe anlamı, türkçe dinle, We Are Never Ever Getting Back Together

We Are Never Ever Getting Back Together Türkçe Çeviri Sözleri

I remember when we broke up the first time İlk ayrıldığımız zamanı hatırlıyorum. Saying, “This is it, I’ve had enough,” ’cause like “Bu kadarı yeter, artık bıktım,” demiştim, çünkü sanki, We hadn’t seen each other in a month Biz bir ay boyunca görüşmemiştik, When you said you needed space. (What?) Biraz ara vermeliyiz dediğinde. (Ne?) Then you come around again and say  Sonra tekrar geldin ve dedin ki, “Baby, I miss you and I swear I’m gonna change, trust me.” “Bebeğim, seni özledim ve yemin ederim değişeceğim, bana güven.” Remember how that lasted for a day? Ve bu değişimin nasıl bir gün sürdüğünü hatırlıyor musun? I say, “I hate you,” we break up, you call me, “I love you.” “Senden nefret ediyorum” dedim, ayrıldık, beni aradın, dedinki, “seni seviyorum.” Oooh we called it off again last night Dün akşam yeniden ayrıldık, But oooh, this time I’m telling you, I’m telling you Ama, bu sefer sana söylüyorum, sana söylüyorum We are never ever ever getting back together Asla ama asla yeniden bir araya gelmeyeceğiz, We are never ever ever getting back together Asla ama asla yeniden bir araya gelmeyeceğiz, You go talk to your friends, talk to my friends, talk to me Sen kendi arkadaşlarınla konuşursun, benim arkadaşlarımla, benimle But we are never ever ever ever getting back together Ama asla yeniden bir araya gelmeyeceğiz. Like, ever… Gerçekten, asla…

We Are Never Ever Getting Back Together I’m really gonna miss you picking fights Kavga ettiğimiz zamanları özleyeceğim, And me, falling for it screaming that I’m right Ve ben, haklı olduğumu bağıracağım, And you, would hide away and find your peace of mind Ve sen, saklanacaksın ve kendi mutluluğunu bulacaksın With some indie record that’s much cooler than mine Indie şarkılarla, benim şarkılarımdan çok daha havalı olan. Oooh we called it off again last night Dün akşam yeniden ayrıldık, But oooh, this time I’m telling you, I’m telling you Ama, bu sefer sana söylüyorum, sana söylüyorum We are never ever ever getting back together Asla ama asla yeniden bir araya gelmeyeceğiz, We are never ever ever getting back together Asla ama asla yeniden bir araya gelmeyeceğiz, You go talk to your friends, talk to my friends, talk to me Sen kendi arkadaşlarınla konuşursun, benim arkadaşlarımla, benimle But we are never ever ever ever getting back together Ama asla yeniden bir araya gelmeyeceğiz. Oooh yeah, oooh yeah, oooh yeah Oh oh oh I used to think that we were forever ever Her zaman birlikte olacağımızı düşünürdüm And I used to say, “Never say never…” Ve “Asla, asla deme…” derdim, Huh, so he calls me up and he’s like, “I still love you,” Sonra, o beni arardı, ve o “seni hala seviyorum,” der gibiydi, And I’m like… “I just… I mean this is exhausting, you know, like, Ve ben, “Ben sadece, yani demek istiyorum ki bu yorucu, bilirsin, We are never getting back together. Like, ever” Biz bir daha hiç bir araya gelmeyecek gibiyiz. Yani, asla.” No! Hayır! We are never ever ever getting back together Asla ama asla yeniden bir araya gelmeyeceğiz, We are never ever ever getting back together Asla ama asla yeniden bir araya gelmeyeceğiz, You go talk to your friends, talk to my friends, talk to me Sen kendi arkadaşlarınla konuşursun, benim arkadaşlarımla, benimle But we are never ever ever ever getting back together Ama asla yeniden bir araya gelmeyeceğiz. We are never ever ever getting back together Asla ama asla yeniden bir araya gelmeyeceğiz, We are never ever ever getting back together Asla ama asla yeniden bir araya gelmeyeceğiz You go talk to your friends, talk to my friends, talk to me Sen kendi arkadaşlarınla konuşursun, benim arkadaşlarımla, benimle But we are never ever ever ever getting back together Ama asla yeniden bir araya gelmeyeceğiz. 

We Are Never Ever Getting Back Together DinleBenzer Konular:

We Are Never Ever Getting Back Together Türkçe Çeviri Sözleri yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013