Yeni Avea Her Yöne Tarifesi

Avea Her Yöne Tarifeleri, Avea Her Yöne Tarifeleri hakkında bilgi, Her yöne tarife,  

Bu yazımızda AVEA GSM operatörünün kullanıcılarına sunmuş olduğu Yeni Avea Her Yöne Tarifesi hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız.

Kayıt olmak istediğin paketin süresini yazıp 5878'e ücretsiz gönder, pakete kayıt ol. İstediğin zaman istediğin paketi al, dilediğince konuş.

Aboneler, kayıt olmak istedikleri paketin süresini yazıp 5878'e ücretsiz SMS göndererek pakete kayıt olabileceklerdir.

Yeni Avea Her Yöne Tarifesi Ücreti

Avea Her Yöne Tarifesi Paket Ücreti 10 TL 20 TL 40 TL 80 TL
Avea Her Yöne Tarifesi Paket Süresi 75 dk 150 dk 400 dk 1000 dk
Şebeke içi 41,5 Kr / dk
Ev /İş 41,5 Kr / dk
Diğer operatör 41,5 Kr / dk
SMS 41,5 Kr

Yeni Avea Her Yöne Tarifesi Detayları

Aboneler, kayıt olmak istedikleri paketin süresini yazıp 5878'e ücretsiz SMS göndererek pakete kayıt olabileceklerdir.

Örn: 75

Avea Her Yöne Tarifesi Paket kapsamındaki ücretsiz süreler, yurt içi her yöne (Özel Servis Numaraları, bilgi ve danışma numaraları, Katma Değerli Hizmetler, Avea Müşteri Hizmetleri, Görüntülü Konuşma vb. hariç) doğru kullanılabilecektir.

Avea Her Yöne Tarifesi Paketlerin kullanım süresi 30 gündür. 30 gün sonunda kullanılmayan süreler silinir.

30 gün sonunda abonenin hattında yeterli bakiyenin olması durumunda paket kaydını yenilemesine gerek kalmadan, otomatik olarak paketten faydalanmaya devam edecektir.

Aboneler, 30 günlük kullanım süresinden önce paketteki süreleri tüketirlerse, istedikleri pakete tekrar kayıt olabileceklerdir.

Herhangi bir pakete kayıt olunmadığında ya da paket kapsamındaki süreler tüketildiğinde yapılan yurt içi aramaların dakikası 41,5 Kuruştur.

Avea Her Yöne Tarifesi kapsamındaki paketlerden yararlanmak için aylık makul kullanım limiti 3.000 dakikadır, 30 günlük süre içinde, paket kullanımının 3.000 dakika olması halinde 30 günlük sürenin bitimine kadar tarife kapsamındaki paketlerden herhangi birine kayıt yapılamayacaktır.

Avea Her Yöne Tarifesi Paketin otomatik yenilemesini iptal etmek için abonelerin İPTAL yazıp, 5878'e ücretsiz SMS göndermeleri yeterli olacaktır.

Avea Her Yöne tarifeye numara taşınabilirliği (NT) yoluyla kayıt olan aboneler, mevcut NT Kampanyasından faydalanabileceklerdir.

Avea Her Yöne Tarifesi kapsamındaki tüm aboneler, AranKazan ve NT Kampanyası dışındaki, ücretsiz dakika veya TL verilen herhangi bir kampanyadan veya diğer konuşma paketlerinden ( Heryöne 200 vs.) faydalanamayacaklardır.

Avea Her Yöne Tarifesi tarife dışındaki aboneler, tarifenin paketlerinden yararlanamayacaklardır.
Benzer Konular:

Yeni Avea Her Yöne Tarifesi yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013