Yeniden Başlayalım Başvuru Programı

ATV Yeniden Başlayalım Başvuru Formu,

Yeniden Başlayalım Yeni Sezon Başvuru Formu,

Serap Paköz Yeniden Başlayalım,

ATV'nin sevilen programlarından biri olan Yeniden Başlayalım Programı Serap Paköz ile yeniden ekranlarda.

Çeşitli sorunlarla boğuşan, şiddet gören, ailesi tarafından reddedilen, kendini yalnız ve dışlanmış hisseden, yaşadıklarını kimseyle paylaşamayan, paylaşmak istese de sesini duyuramayan, çaresizlik içinde ezilerek hayatlarını sürdürmeye çalışan kadınlar.

Atv, sahip olduğu sosyal sorumluluk bilinciyle, bu kadınların derdine ortak olmak, onlara yardım eli uzatıp çaresizliklerine son vermek, onlara yepyeni bir hayat sunmak için harekete geçiyor.

Stil Medya yapımcılığında, Atv ekranlarında yakında izleyici ile buluşacak olan "YENİDEN BAŞLAYALIM" programında tecrübeli sunucu Serap Paköz, uzman konukların yardımıyla, ihtiyacı olan kadınlara destek olmayı ve sorunlarını çözüme kavuşturmayı amaçlıyor.

YENİDEN BAŞLAYALIM, sağlık sorunları nedeniyle aile düzeni bozulmuş, hukuki sorunlarla baş etmeye çalışan, işsiz kadınların sorunlarına çözüm bulacak.

ATV Yeniden Başlayalım

Programda, ayrıca bir ilke de imza atılarak mağdur kadınların sorunları çözülünceye kadar Yeniden Başlayalım konuk evine sığınmaları sağlanacak. Yardıma ihtiyacı olan tüm kadınları programa davet eden Serap Paköz, "Yalnız değilsiniz, gelin el ele verelim ve YENİDEN BAŞLAYALIM!" diyor.

YENİDEN BAŞLAYALIM BAŞVURU FORMU
Benzer Konular:

Yeniden Başlayalım Başvuru Programı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Tamamen özgün içerikler editörlerimiz tarafından eklenmektedir.
Bu sitenin "Tüm Hakları" sakli olup TRWikipedia'ya aittir. Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2013